Par mums

Drukātava ir privāts uzņēmums, kura īpašnieki ikdienā strādā savā lolojumā. Mums rūp, lai klienti ar mūsu sniegtajiem pakalpojumiem būtu apmierināti, un mēs darām visu, lai sadarbība būtu abpusēji izdevīga ilgtermiņā.

Viss sākās ar ideju

Viss sākās ar ideju par digitālo druku kā ļoti interesantu un perspektīvu nozari. Mēs uzdrošinājāmies to uzsākt bez naudas, bez tehnikas, bez profesionālas pieredzes, bet ar lielu apņēmību. Atradām cilvēku, kurš mums uzticēja minimāli nepieciešamo aprīkojumu, un 2005. gada maijā Lāčplēša ielas puspagrabā sākām ideju realizēt.

Tajā laikā tas bija kaut kas pavisam jauns – nodrukāt grāmatu vienā eksemplārā! potenciālos klientus vajadzēja pārliecināt par to, ka tas vispār ir iespējams. Tomēr fakti pierādīja – digitālā druka nelielu tirāžu izdošanu padara krietni lētāku. Sevišķi svarīgi tas bija izglītības iestādēm – augstskolām un tehnikumiem. Vienlaikus radās iespēja izdot jauno autoru grāmatas, kā arī tādus darbus, kurus neviens cits neriskēja izdot. Beidzot ikviens autors varēja realizēt sapni par savu grāmatu.

1 grāmata

Mazākā tirāža

17

Iesiešanas veidi

gramatas druka

Kāpēc izvēlēties mūs?

Aizvadītajos gados esam izdevuši un drukājuši gan daiļliteratūru, gan lietišķo un populārzinātnisko literatūru. Visvairāk mums patīk strādāt ar mācību grāmatām un promocijas darbiem – izdevumiem, kuri palīdz apgūt jaunas zināšanas. Drukājam arī citu valstu izdevēju grāmatas, tātad esam kļuvuši par eksportējošu ražotāju.

Mūsu tehnoloģiskās iespējas ļauj izdevīgi nodrukāt arī mazās poligrāfijas darbus – prospektus, vizītkartes, nelielus plakātus, izdales materiālus. Mēs drukājam rēķinus, personalizētas vēstules, līgumus, paziņojumus, atgādinājumus, personalizētus mārketinga piedāvājumus… Iepakojam tos arī aploksnēs, lai nodotu pasta pakalpojumu sniedzējam.

Atuveni 70% uzņēmuma nodrukāto grāmatu tiek eksportētas, jo ne tikai vietējie, bet arī ārvalstu klienti augstu novērtē mūsu sniegtos pakalpojumus un servisu.

Jūsu mērķa
īstenošana

Mums ir svarīgi piepildīt jūsu mērķi, ekspektācijas!

Īsi izpildes
termiņi

Spējam pielāgoties arī īsiem izpildes termiņiem.

Plašas drukas
iespējas

Plašs pakalpojumu klāsts jūsu ērtībām un vēlmēm.

Pieredze ar
eksportu

70% mūsu klientu ir eksporta tirgus. Liela pieredze nodrošina ērtu sadarbību.

Sazinies personīgi

Laipni gaidīts Drukātavā

Latvijas lielākais digitālās drukas uzņēmums SIA “Drukātava” ir pārcēlis savu ražošanu no īrētām telpām Rīgā uz Olaines novada Rasmaņiem! Mūsu adrese  ir “Rasmaņi”, Grēnes, Olaines novads, LV-2127. Aicinām ciemos uz kafiju! 

 

drukatava

Laipni gaidīts Drukātavā

Latvijas lielākais digitālās drukas uzņēmums SIA “Drukātava” ir pārcēlis savu ražošanu no īrētām telpām Rīgā uz Olaines novada Rasmaņiem! Mūsu adrese  ir “Rasmaņi”, Grēnes, Olaines novads, LV-2127. Aicinām ciemos uz kafiju! 

 

drukatava
drukatavalogo