Grāmatu druka & iesiešanas veidi

Vispopulārākie grāmatu iesiešanas veidi ir grāmata mīkstajos vākos un grāmata cietajos vākos, bet tie nav vienīgie. Ir vairāki citi mazāk zināmi grāmatu iesiešanas veidi, kurus varam piedāvāt, piemēram, grāmata ar vaļēju muguriņu vai ekskluzīva grāmata.

Izvēlies sev nepieciešamo ➞

Ekskluzīvi sējumi

Pasūtījuma izpildes process

Kas jādara, lai veiktu pasūtījumu? 

01. Sazinies ar mums

Raksti epastu uz info@drukatava.lv, zvani +371 23477000 vai aizpildi formu šeit

02 Saņem atbildi

Atbildēsim, cik ātri vien iespējams. Vienosimies par pasūtījuma niansēm un izmaksām. 

03. Pasūtijuma izpilde

Pēc pasūtījuma saskaņošanas, veicam izpildi mūsu norunātajos laika termiņos.

Līmēts cietais sējums

Grāmatas cietajos vākos ir klasisks grāmatu iesiešanas veids.  Tās ir daudz izturīgākas par mīkstā sējuma grāmatām, daudz izskatīgākas, bet arī daudz dārgākas un ar garākiem izgatavošanas termiņiem. Izgatavojam arī ekskluzīva iesējuma cietā sējuma grāmatas.,  piemēram, iesietas dabīgā ādā.

Galerija

Šūts cietais sējums

Grāmatas cietajos vākos ir klasisks grāmatu iesiešanas veids.  Tās ir daudz izturīgākas par mīkstā sējuma grāmatām, daudz izskatīgākas, bet arī daudz dārgākas un ar garākiem izgatavošanas termiņiem. Izgatavojam arī ekskluzīva iesējuma cietā sējuma grāmatas,  piemēram, iesietas dabīgā ādā.

Galerija

Cietais sējums ar apvāku

Cietā sējuma apvāks ne tikai pasargā grāmatas īsto vāku no nobružāšanās, bet arī tiek izmantots papildus informācijas  nodrukāšanai. Tā var būt visdažādākā informācija gan par autoru, gan grāmatu, gan izdevēju.

Galerija

Cietais sējums ar mīkstā kartona vākiem

Cietais sējums ar mīkstā kartona vākiem.

Galerija

Cietais sējums ar kombinēto vāku

Cietais sējums ar kombinēto vāku.

Galerija

Cietais sējums ar skrūvēm

Cietais sējums ar skrūvēm.

Cietais sējums ar atvērto muguriņu

Grāmata ar vaļēju muguriņu ir līdzīga cietā sējuma grāmatai, bet, dizainisku apsvērumu dēļ, tās muguriņa ir atstāta vaļā tā, ka var redzēt diegus.

 

Galerija

Grāmata mīkstajos vākos ar atlokiem

Grāmata mīkstajos vākos ar atlokiem.

Galerija

Šūts mīkstais sējums

Šūts mīkstais sējums. 

Galerija

Šūts mīkstais sējums ar gumiju

Mīkstais sējums – šūts ar gumiju. 

Galerija

Grāmata iesieta ar metāla spirāli

Grāmatu iesien spirālē gadījumos, kad ar to ir daudz jāstrādā un ir ērti to pilnībā atšķirt un iepriekšējās lapas nolocīt aizmugurē. Ar spirāli tiek iesieti dažādi noteicēji, dažādi izdales materiāli. Gandrīz vienmēr šādi iesietu grāmatu praktiskajam pielietojumam un saturam ir daudz lielāka nozīme par tās dizainu.

Galerija

Skavota brošūra

Ja lappuses, kas jāiesien mīkstajos vākos nav vairāk par 48, tad vislabāk tās iesiet, saskavojot ar divām skavām un iegūstot skaistu skavotu brošūru.

skavota brošūra, broschure

Galerija

Skavota brošūra ar atlokiem

Skavota brošūra ar atlokiem.

Brošūras atloki tiem izmantoti, lai nodrukātu uz tiem kādu papildus informāciju par pašu autoru, grāmatas tapšanu, vai kādu citu informāciju, kurai viena vai otra iemesla dēļ neatradās vieta pašā grāmatā.  Arī pati nodrukātā grāmata izskatās prestižāk.

Galerija

Mape ar riņķa mehānismu

Mape ar riņķa mehānismu. 

Galerija

Šveices sējums

Šveices sējums. 

Galerija

Ekskluzīvie sējumi

Grāmatas ar ādas vai cita ekskluzīva materiāla vākiem, ar koka elementiem uz vāka, ar rievojumu uz muguriņas, grāmatas  ar ekskluzīvu iekšlapu papīru, ar orģināliem zīmējumiem, grāmatas kastītē, u.t.t. Gandrīz jebkura Jūsu vēlme ir realizējama. Jūs nosapņojiet, mēs uztaisīsim!

Piemēri

drukatavalogo