Īsteno savu sapni jau tagad!

Izdod savu grāmatu

Lielākajai daļai cilvēku kādā dzīves posmā noteikti ir ienākusi prātā doma uzrakstīt un izdot savu grāmatu!  vienalga, vai tas būtu mīlas stāsts, kriminālromāns, filosofiskas pārdomas par pasauli, bērnības atmiņas vai iespēja dalīties ar zinātniskā darbā gūtajām atziņām. Taču daudzus vienmēr atturējusi doma, ka savas grāmatas izdošana ir ļoti dārga. Tā gluži nav! SIA „Drukātava” ir uzņēmums, kas ikvienam sniedz iespēju nodrukāt savu grāmatu! 

Pat 1 eksemplārā

Īsā laikā

Saprātīgas izmaksas

5 soļi, lai izdotu grāmatu

01. Jāuzraksta teksts

No šiem pieciem soļiem, kas nepieciešami, lai ieceri realizētu, klienta lielākais darbs ir radīt grāmatas tekstu, un tas, protams, var būt par it visu, ko vien sirds kāro. 

02 Teksts literāri jārediģē

Ja jūs vēlaties, mēs varam nodrošināt arī teksta rediģēšanu, ko veiks profesionāls korektors. 

03. Jāizveido teksta makets drukāšanai

Kā arī piedāvājam jums izveidot grāmatas maketu un dizainu – gan vākam, gan grāmatas lappusēm.

04. Jāizveido grāmatas dizains

Protams, ja jūtaties pietiekami spējīgs, grāmatas rediģēšanu un dizaina izstrādi varat veikt pats un iesniegt mums jau gatavu failu. Kā pareizi sagatavot failu, varat izlasīt šeit.

05. Grāmatas druka

Kad grāmatas teksts ir izrediģēts, izveidots tās makets un dizains, nepieciešamais eksemplāru skaits ātri vien tiks nodrukāts. Savā darbā izmantojam tikai modernākās digitālās drukas tehnoloģijas, līdz ar to garantējam nevainojamas kvalitātes grāmatu tieši tik eksemplāros, cik nepieciešams.

Izmanto digitālās drukas priekšrocības

Drukā, CIK nepieciešams

Ja nespējat precīzi prognozēt pieprasījumu pēc savas grāmatas, nepieciešamo eksemplāru skaitu (kaut vienu!) mēs izgatavosim īsā laika posmā, kaut uzreiz pēc tam, kad kāds būs izteicis vēlēšanos iegādāties jūsu grāmatu. Tas nozīmē, ka visa jūsu grāmatas tirāža vienmēr būs pārdota un liekie eksemplāri neiegulsies noliktavās, precīzāk sakot – „noliktavā” būs tikai drukas fails, no kura grāmata tiks nodrukāta, tiklīdz kāds to vēlēsies iegādāties.

Drukā, KAD nepieciešams

Jūsu darbs tiks saglabāts mūsu arhīvos, un, ja būs nepieciešams nodrukāt papildus kaut dažus eksemplārus, mēs to labprāt paveiksim, tāpat darba nākamajos eksemplāros varēsiet veikt korekcijas. Līdz ar to jūsu grāmatas satura mūžs nebeigsies līdz ar pirmā eksemplāra nodrukāšanu, grāmata būs dzīva un mainīga, kamēr vien pats vēlēsieties mainīt tās saturu. Īpaši svarīgi tas ir zinātniskajai literatūrai – tas dos iespēju grāmatai būt aktuālai atbilstoši jaunākajiem atklājumiem pasaulē, pētnieku atzinumiem vai notikumiem attiecīgajā jomā.

Jaunākās tehnoloģijas

Ilggadēja pieredze

Garantēta kvalitāte

Cik izmaksā izdot savu grāmatu?

Grāmatas izdošanas izmaksas ir atkarīgas no dažādiem faktoriem, tostarp klienta individuālajām vēlmēm attiecībā uz grāmatas stilu.

Svarīgākie kritēriji, kas jāņem vērā, rēķinot grāmatas izmaksas:

Mēs piedāvājam dažādas iespējas, kā grāmatas iespiešanu padarīt pēc iespējas izdevīgāku, lētāku un pieejamu ikvienam. Ieskaties šeit, kāpēc grāmatas drukāt digitāli? Vai aprēķini cenu uzreiz online, spiežot uz pogas zemāk!

Nepamēģināsi – neuzzināsi!

Tā kā daudzo darba gadu laikā SIA „Drukātava” izveidojies ļoti plašs kontaktu loks, varam piedāvāt atbalstu jūsu grāmatas tālākai popularizēšanai. Ja jūsu iesniegtais materiāls būs patiesi augstvērtīgs un iespaidīgs, un mēs tajā saskatīsim komerciālas iespējas, pastāv iespēja, ka visas izmaksas segs SIA „Drukātava”, kā arī apsvērsim iespēju grāmatu popularizēt. 

Piesaki savu projektu tagad!

Kas Tev jādara, lai īstenotu tavu ideju? 

01. Sazinies ar mums

Raksti epastu uz info@drukatava.lv, zvani +371 23477000 vai aizpildi formu šeit

02 Saņem atbildi

Atbildēsim, cik ātri vien iespējams. Vienosimies par pasūtījuma niansēm un izmaksām. 

03. Pasūtijuma izpilde

Pēc pasūtījuma saskaņošanas, veicam izpildi mūsu norunātajos laika termiņos.

Ja Jūsu ideja ir oriģināla un neesam to pieminējuši mūsu mājas lapā, tas nekas!

Mums patīk neprātīgas un oriģinālas idejas! Jo trakāk, jo interesantāk! Mūsu augstu kvalificētie un pieredzējušie speciālisti izdomās, kā tās pārvērst reālā produktā! 

drukatavalogo