Atsauksmes

Vēlies pievienot publisku atsauksmi par mums? Atstāj atsauksmi šeit. 

Strong Testimonials form submission spinner.

Required

Liels paldies! Ļoti produktīvi un patiecīgi darbinieki. Mums ļoti patika grāmata.

Jūlija

Izsaku pateicību un lielu paldies par šaha grāmatiņas veiksmīgu izdošanu!
Jūs esat labākie!

Cilvēks-Šahs

super

dace

Paldies par grāmatu!
Jubilāram patika,dāvinātājiem patika.
Laba kvalitāte, paldies arī maketētājam par vāku.
Veiksmi darbā!

Lokšāvēji

Liels paldies DRUKĀTAVAS kolektīvam, kas sniedz iespēju ātri, kvalitatīvi un par pieņemamām cenām nodrukāt maztirāžas izdevumus. Izdevējiem tas ir liels atbalsts. Lai veicas arī turpmāk!

Aija Rožlapa

It’s a big help to me that you answer to my mails always so quickly.

Gribu izteikt lielu paldies par saņemtajām grāmatām! Par tādu apkalpošanas ātrumu katrs klients var sapņot!Tā turpiniet! Vēlreiz milzīgs paldies:)

Dace

SIA “Drukātavas” kolektīvam milzīgs paldies par kvalitatīvi veikto darbu. Īpaši patīkama sadarbība izveidojusies ar projektu direktori Laimu Baumani. Vienmēr laipni tiek uzklausītas un izpildītas mūsu augstās prasības. Īpaši jāuzteic izpratne par zinātniskajiem rakstiem un gatavās produkcijas augstā kvalitāte.

AUSMA MARKEVICA

Drīz jau būs 10 gadi, kopš sadarbojamies ar Drukātavu, un varu teikt tikai labus vārdus. Savulaik Drukātavu izvēlējāmies kā vienu no pirmajiem digitālās drukas uzņēmumiem Latvijā, kas ļāva arī mums efektīvi attīstīt savu darbību. Tagad ir patiess prieks novērot, kā no iesācēja uzņēmums Drukātava pārvērties attīstītā un modernā ražotnē. Un allaž ar savu elastīgo pieeju jebkuram sarežģītam jautājumam. Lai sokas!

ARNIS TERZENS

I’m very happy to tell people here that I have now had two books printed in Latvia at Drukatava, and I’m going to print the next one too. It doesn’t seem to be common knowledge here yet that printing abroad could work so well. And it is all thanks to you and your professional work.

I will wait for the cover, thank you for sending it first. This is really good service, just what I need to keep my business running well.

,,,

The book boxes arrived safely and promptly on time, very good service, thank you!

The books arrived and they look good. Thank you for efficient quality work.

Lielisks digitālās drukas uzņēmums.Vēlos pateikt sirsnīgu paldies par ātru un kvalitatīvu apkalpošanu.Paldies par iespēju izdot grāmatas mazā tirāžā.

DZIDRA MEDVEDJEVA

After 30 years of research I had Drukatava print a book of my family history. The result is magnificent, very professional, superb presentation and the highest quality. Lead time was also superb. Highly recommended. From first contact Lelde was very helpful and supportive and her advice was always for my benefit. Thanks to all at Drukatava. Great job

IAN MUSTO

Ļoti labs serviss un apkalpošana 🙂 ! Pat ja Latvijas pasts sastrādā kādus nedarbus Jūs tiksiet pie savām kārotajām grāmatām arī dubultā 🙂 !

GATIS LĀCIS

Jau vairāk nekā piecus gadus veiksmīgi sadarbojamies ar SIA Drukatava, kas mums kvalitatīvi un ātri nodrukā gan vizītkartes, daudzveidīgus informatīvus materiālus, skavotas un līmētas brošūras, gan biezas grāmatas melnbaltā un arī krāsu drukā. Turklāt, un tas nav mazsvarīgi, ir patīkami sadarboties ar vienmēr atsaucīgajiem un konstruktīvi noskaņotajiem Drukātavas cilvēkiem!

IEVA ZARĀNE

Thank you for the information. This was indeed quick service.

I got the books! They are really good looking and the spiral binding is perfect!

Paldies par iespēju izdot pašai savu grāmatu. Ar grāmatām esmu ļoti apmierināta. Īpašs paldies maketētājai Ingai Apsītei. Mums izveidojās laba sadarbība. Lai Jums visiem veicas turpmākajos darbos!

MĀRA OZOLA

drukatavalogo